BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Amerikiečių požiūris į homoseksualių porų santuokas. Įdomi statistika

The Economist publikuoja informaciją susijusią su homoseksualių žmonių santuokų palankumo vertinimu JAV. Asmeniškai, esu daugiau nei santūrus kalbant apie tokio tipo ryšių institucionalizavimą, tačiau skaičiai įdomus ypač tose vietose, kur kalbama apie ateistų ir agnostikų tariamą tvirtą TAIP tokioms santuokoms(?).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Tai rodo ateistų/agnostikų neturėjimą tvirto moralinio pagrindo. O va, kodė Jewish taip palaiko, tai nežinau.

 2. niekas:

  O kas tas moralinis pagrindas? Moralė nebūtinai krikščioniška gali būti.

  Žiūrint į šią lentelę sakyčiau netgi priešingai, pagrindas tvirtesnis pas ateistus/agnostikus, nei pas katalikus, nes ateistų/agnostikų nuomonė daug vieningesnė (tiesa, neaišku kuo jie tą savo nuomonę grindžia).

  Apskritai kalbant, ar gali save kataliku laikantis žmogus palankiai žiūrėti į homoseksualių žmonių santuokas? Nežinau ką šiuo klausimu skelbia Šventasis Raštas (jei kažką ir skelbia, tai turbūt vis tiek neaišku ką, nes dėl gausybės interpretatorių skelbiamų Šventojo Rašto žodžių išaiškinimų eilinį kartą pasidaro tik dar labiau neaišku), bet iš lentelės akivaizdu, kad bent pusė katalikų yra kaip tos paklydusios avelės.

 3. Nenorėjau išprovokuoti konceptualios diskusijos apie “religingumą” ar “tikėjimą”… Ji bergždžia… skaidrė tik kukli iliustracija vienos šalies atskirų religinių grupių vertybinės pozicijos…

 4. To Kaukas:
  Žydai juk irgi keičiasi- atsitraukia nuo tikėjimo… Neveltui ne Amsterdamas (kaip manome), bet Tel Avivas yra vadinamas homoseksualų sostine pasauliniu mastu.

  To Niekas:
  Na, apie katalikus tu cia neblogai uztaikei- kaip i desimtuka :). Nors siaip, visi zmones, kurie nesilaiko Kristaus mokymo (nesvarbu kad jie vadina save krikscionimis ar kaip kitaip), yra būtent kaip paklydusios avys…

 5. niekas:

  Tiesą pasakius, paklydusios avelės metafora, ko gero, nebuvo pati tinkamiausia mano požiūriui išreikšti. Tikrai nenorėjau pasakyti, kad vienos ar kitos nuomonės besilaikantys žmonės yra kvaili, nesuprantantys “tikrosios tiesos”. Aš labiau norėjau akcentuoti ankščiau minėtos ideologijos aižėjimą. Na, man turbūt nelabai pavyko.
  Bet čia nieko nuostabaus. Juk ne visada pavyksta tiksliai perduoti savo ar suprasti kitų mintis. Juk visi mes esam kalbos kaliniai…

Rašyti komentarą